8 DŮVODŮ, proč si nás vybrat

  • Naše vášeň je dřevo a dřevěné konstrukce.
  • Bohaté zkušenosti ze zahraničí.
  • Spojením Vašich přání s našimi zkušenostmi tvoříme dílo trvalé hodnoty.
  • Náš tým se skládá ze zkušených řemeslníků včetně majitele firmy.
  • Dílo je pod naší stálou kontrolou.
  • Na výběr máte nekonečné množství barev a materiálů.
  • Zakázky vedeme v patrnosti i po čase dokončení.
  • Jakékoliv přání, servis a opravy vyřizujeme podle dohody.

a montáž

Zakázky vyrábíme v naší dílně se sídlem v Polešovicích a používáme přitom profesionální vybavení.
Průběh výroby je možno vidět na místě, zároveň můžeme řešit různé změny v detailech, provedeních, až do jejich finálního dokončení.
Hotové dílo pak převezeme k zákazníkovi, na místě ho sestavíme a předáme.

Na co sázíme?

Lidský přístup, kvalitu a uživatelskou pohodlnost.
Víme, že skutečná spokojenost závisí na kvalitně, a proto ke všemu přistupujeme s odbornými znalostmi, důsledností, nadšením a skutečnou chutí plnit přání našich zákazníků.

Naše nabídka služeb

Naše firma nabízí výstavbu dřevostaveb na klíč. Montáž střešních konstrukcí a půdních vestaveb, dále se zaměřuje na montáž příhradových vazníků.
Naše teritorium působnosti je převážně ve Zlínském kraji | Uherské Hradiště, Staré Město a okolí, částečně Jihomoravský kraj.

Jsme specialisté na dřevostavby

Mezi největší výhody rámových konstrukcí patří mimořádná variabilita, která umožňuje vytvořit jakýkoliv interiér dle přání investora. Zkušenosti a tesařské tradice dovolují provádět rozpětí místností do určité míry bez statického posouzení. Výstavba rámové konstrukce je velice rychlá a flexibilní, jednotlivé stavební prvky jsou lehké, snadno se přepravují a není zapotřebí žádné těžké techniky.

Předností rámových konstrukcí je ta skutečnost, že veškeré tesařské práce a montáž dřevěných prvků probíhají až na místě, díky čemuž lze ještě částečně provádět změny v započaté stavbě. Investor si tak může například ještě dodatečně změnit výšku osazení oken a dveří, jejich počet i orientaci. Zákazník si také ještě může v průběhu stavby rozmýšlet uspořádání kuchyňských prostor, koupelen a WC. Vnitřní příčky společně s rozvody jsou prováděny postupně až na stavbě, což opět umožňuje jejich možný posun, či změnu jejich rozsahu.

Vaše cesta k roubence začíná u nás…

Chcete vlastní roubenku? Tak to jste na správném místě.

Roubenky mají u nás tradici, která se vyvíjela několik staletí. Při návrhu se proto snažíme respektovat charakteristické prvky daného regionu.

Roubení je konstrukční systém prověřený stovkami let a díky moderní CNC technologii umíme roubenky dělat mnohem rychleji, s vyšší přesností a navíc je možné je přizpůsobit standardům odpovídajícím současným potřebám bydlení.

Pokud se rozhodnete, že Vaše roubenka bude z vysušených lamelových hranolů, vyvarujete se dodatečného sesedání stavby bez nutnosti nechat roubenku tzv. vymrznout a tím se i celý proces montáže zjednodušuje.

Srubové stavby i roubenky provádíme do jakékoliv fáze rozpracovanosti a dokončení ( např. hrubá stavba, střešní plášť, okna, dveře,… ), až po stavbu tzv. na klíč.

Životnost roubenky

Při dodržení doporučené péče o dřevo a celou stavbu, Vám může roubenka sloužit až stovky let.  Pro zajištění co nejdelší životnosti provádíme opatření již při tvorbě projektu.

Na střechy jsme specialisté

Střechy nejen opravujeme a rekonstruujeme, ale také stavíme nové střechy na klíč. Dnes dodáváme střechy vyrobené převážně na CNC strojích a dále i dodávky příhradových vazníků. Což nám umožňuje rychlejší výstavbu a dokončení dodávky. Dodáme Vám střechu přesně podle vašich přání, a pokud si nevíte rady, poradíme nejvhodnější řešení. Máme klempíře, pokrývače a tesaře na vysoké úrovni s dlouholetými zkušenostmi.

Půdní vestavby

Půdní vestavby jsou dostupným řešením, jak z prostorů, které dříve sloužily pouze jako půda plná nepotřebných věcí, vytvořit atraktivní prostor pro bydlení.

Rekonstrukce podkroví nemusí být žádný oříšek. Pravdou sice je, že výstavba půdních vestaveb podléhá přísným stavebním normám, pokud si však najmete firmu s dostatečnými zkušenostmi, pak bude rekonstrukce probíhat bezpečně a bez zádrhelů. Půdní vestavby stavíme za pomoci sádrokartonových příček a stropů. Díky snadné manipulaci se sádrokartonem je práce snadná a relativně rychlá.

Při rekonstrukcích půdních prostor myslíme na to, aby docházelo k co nejmenšímu zatížení původního (trámového) stropu.

Pergoly a malé dřevěné stavby

Pergola je většinou malá drobná dřevěná stavba postavená buď jako pokračování původní stavby (zastřešení terasy u domu a podobně) nebo samostatně stojící stavba uprostřed zahrady, která poskytuje zastíněné nebo zastřešené posezení. Od altánu se pergola odlišuje především blízkým kontaktem a propojením s okolím, kterému nic nebrání. Altán se oproti tomu snaží vytvořit stavbu, která vás od okolí více separuje a poskytuje větší soukromí.

Dřevěné pergoly jsou nejčastěji používané zahradní stavby. Přírodní materiál působí esteticky a robustně.

Chcete využít naše služby?